Ümitköy Yazıcı Tamiri

Ümitköy’de Yazıcı Teknik Servisi Olarak Yazıcı Tamiri ve Bakım hizmetini sunmaktayız. Özel Yazıcı Tamiri Servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti yapılarak cihazın arızası tespit edilir. Ümitköy Bölgesinde bulunan Kurumların, Özel Şirketlerin Yazıcı Arızalarında Aynı Gün İçerisinde Destek Vererek sorunlarını gideriyoruz. Teknik Servisimizde konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmet sunmaktayız.
Ankara Ümitköy’de Bulunan Yazıcıların Boyutlarına göre Yerinden Teknik Servis Hizmeti Vererek Cihazların Adresinizde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapmaktayız.

Kobi ve Şirketlere Yıllık – Aylık Bakım Anlaşması

Ümitköy Yazıcı Servisi Olarak ilimizde Bulunan Tüm Ticari, Kurum, Dernek ve Okul gibi İşletmelerin Sağlıklı şekilde alt yapılarını kullanabilmeleri için bakım anlaşması yapıyoruz. Firmamız ile Aylık veya Yıllık olarak bakım anlaşması imzalayabilirsiniz. Düzenli Bakım yapılan cihazların arızalanmadan önce müdahale edileceği için firmalara Zaman ve İş kaybını en düşük seviyeye indirecektir.

Garanti Süresi

Teknik Servisimizde Tamir edilen veya Yedek Parça Değişimi Olan Cihazlara Firma Olarak 6 AY Süreyle Garanti Vermekteyiz. (Kullanıcı Hatası Hariç

Servis Süresi

Servise Bırakılan Cihazların Stok Duruma Göre Aynı Gün İçerisinde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılarak Teslim Ediyoruz.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Servisimize Gelen Arızalı Cihazın Ücretsiz Arıza Tespitleri Yapılarak Kullanıcı Firmaya Sorunu ve Maliyeti Konusunda Bilgiler verilir Onay Alınan Cihaz Tamir Edilerek Teslim Edilir.

Tek Servis Tüm Markalar

Teknik Servisimizde Marka Gözetmeksizin Tüm Arızalı Yazıcıların Tamir ve Bakım Hizmetlerini Konusunda Uzman Kadromuzla Destek Vermekteyiz.